#34 Dublin Networking międzynarodowy 25.08.20 16:00-21:00

Jeśli chodzi o kompetencje przyszłości to podziały są różne. Od twardych przez miękkie, intrapersonalne, interpersonalne do zarządzania emocjami czy inteligencją emocjonalną.

W kompetencjach przyszłości chodzi jednak przede wszystkim o balans, balans w życiu osobistym i zawodowym, szczególnie w tej trudnej sytuacji dla wielu osób, ktorą stał się COVID – 19.

25 sierpnia 2020 r. w Dublinie od 16-20 wraz z Renatą Fijałkowską organizujemy międzynarodowe spotkanie / networking dla osób, które interesują się tematem podnoszenia kompetencji, rozwojem osobistym oraz pracą nad utrzymaniem balansu pomiędzy życiem osobistym i zawodowym.

Miło nam także poinformować, iż Marta Rzeszot & Eye Creator z Kells została współorganizatorem naszego wydarzenia. Marta poprowadzi wykład i część warsztatową o zarządzaniu stresem.

Podczas planowania wydarzenia pojawił się taki pomysł, aby zaprosić tak że osoby które prowadzą biznes w Irlandii, który chciałby się podzielić tym, co robią. Możemy to zrobić w formie stoliczków tematycznych z produktami czy ulotkami. 4-6 stoliczków tematycznych. Zapraszamy także do przyniesienia ulotek, wizytówek, które będzie można rozdać w części networkingowej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zarejestruj się tutaj.

Jeżeli jesteś zainteresowany / zainteresowa zaprezentowaniem swojego biznesu lub udziałem w spotkaniu networkingowym przy kawie, napisz do mnie na office@edusmart-tc.net.

%d bloggers like this: