#41 Zapraszamy Cię na webinar

Zapraszamy na webinar „Zarządzanie stresem”, który odbędzie się już jutro 5/08/20

od 18 do 20 czasu UK

od 19 do 21 czasu PL

Platforma Zoom 

Informujemy, że nie jest to event interaktywny, w związku z czym można po prostu być, bez kamerki, po prostu słuchać, można być anonimowo. U nas nic nie trzeba! Wszystko można w granicach dobrych manier, wsparcia, norm społecznych i prawa 😊 Można opuścić zoom w części dyskusyjnej, jeśli ktoś ma ochotę, można się przysłuchiwać i po prostu być ❤️

Skutki nadmiernego stresu mogą być wyniszczające dla naszego organizmu, a dodatkowo sytuacja COVID19 może spowodować wzrost stresu, strachu i lęku o przyszłość.

Pragniemy wyjść na przeciw Waszym prośbom i zorganizować dla Was wykład i ćwiczenia obniżające poziom stresu z udziałem terapeuty Aleksandra Marcinkowskiej oraz psychologa Renaty Fijałkowskiej, które przeprowadzą nas przez tematykę zarządzania stresem i emocjami w tej trudnej sytuacji.

Webinar jest zorganizowany przez centrum szkoleniowe EDU SMART TRAINING CENTRE LIMITED UK & Ireland, właściciela zarejestrowanej marki szkoleniowej, DIALOG of Transformation ® 

✅D – Dialog & Diagnoza – Ja i Komunikacja ze sobą

✅I – Idea– Ja i nauka zdrowego myślenia

✅A – Akcja– Ja i Podjęcie transformacji

✅L – Lider– Ja, Pani swojego życia

✅O – Obserwacja– Ja i Moje emocje, myśli i wybory

✅G – Granice – Ja i Inni

Event jest bezpłatny i jest podyktowany wielogodzinnymi rozmowami z kobietami.

Informujemy, że webinar będzie nagrywany i publikowany (część wykładowa) dlatego każda osoba zapisująca się na webinar automatycznie wyraża zgodę na nagrywanie i publikowanie swojego wizerunku w sieci, jeśli pojawi się przypadkiem na ekranie podczas wykładu. Informujemy, że nagrywamy tylko część wykładową bez części „Pytania i odpowiedzi” i naszych dyskusji, które zostawiamy tylko dla siebie.

Dołącz do nas jutro i zarezerwuj swoje miejsce już dziś!

https://www.eventbrite.com/e/zarzadzanie-stresem-dla-branzy-hair-beauty-tickets-115018292810

%d bloggers like this: