#44 Proszę o wybaczenie ❤️

Kochane,

serdecznie dziękuję za wszystkie wiadomości, które do mnie przesyłacie w ostatnich tygodniach pytając, kiedy ruszamy z webinarami i czy będziemy jeszcze organizować sesje DIALOG, zarządzanie stresem, zarządzanie kryzysem i wsparcie emocjonalne.

Oczywiście, że tak! Od początku sierpnia zdjęto nam w UK, Irlandii i Polsce obostrzenia, a więc korzystając z tej chwilowej możliwości działałyśmy z konferencjami, warsztatami, sesjami, szkoleniami, aby maksymalnie wykorzystać czas bez obostrzeń dotyczących liczby osób korzystających z naszych wydarzeń. To był dobry czas.. Bardzo tęskniłam za kontaktem z żywym człowiekiem 😁 Oczywiście wszelkie spotkania odbywały się z zachowaniem dystansu fizycznego, użyciem masek, rękawiczek, z użyciem sanitajzerów, z dezynfekowaniem powierzchni i z zachowaniem wszelkich profilaktycznych działań. Sale były pełne, z ponad 100 osób na liście oczekujących na każdy z naszych eventów, co pokazywało niesamowitą potrzebę kontaktu z drugim człowiekiem. Mimo, że wszystko, co oferowałyśmy było także w formie online, to widać było zdecydowany wzrost zainteresowania naszymi szkoleniami jednak na żywo.

Oczywiście radość ta nie trwała długo, dlatego też maksymalnie rzuciłam się w wir pracy od początku sierpnia do teraz, bo właśnie miasto, w którym mieszkam w UK weszło w drugą fazę lockdown…

Ostatnie 6 tygodni pracy poza zoom, nie online, na żywo, z drugim żywym człowiek spowodowało, że urosły mi skrzydła do nieba… Spowodowały wzrost mojej wewnętrznej radości i cieszenia się z każdej małej chwili z drugim człowiekiem, spowodowały, że chłonęłam każdą sekundę bycia tu i teraz skupiając się tylko na czasie teraźniejszym i czerpiąc z tego, że przez chwilę było nowowmiaręnormalnie (nowe słówko sobie wprowadziłam do swojego słownika).

Cieszyłam się w poniedziałek (21/09) kiedy schodząc ze sceny w Powiecie Oświęcimskim po 12 godzinach 2 konferencji, prelekcji, wykładów, tłumaczenia wykładów gości z UK i Irlandii dostałam wiadomość, że „od jutra” (22/09) wracamy do „starej rzeczywistości” i znowu wchodzą obostrzenia i eventy nie będą już możliwe, że to właśnie teraz, właśnie w tym momencie, kiedy skończyłyśmy z Renią Fijałkowską to, nad czym pracowałyśmy ostatnie 2 lata ❤️ Odetchnęłam z ulgą i nawet popłynęły nam łzy…

Na sali nie było nikogo poza mną, Renią, Martą, która uwieczniła, jak przez długą chwilę w ciszy stałyśmy z Renią oddychając ze spokojem i łzami, czując ulgę, szczęście, radość z odniesionych sukcesów na arenie międzynarodowej… Poczułam się spełniona, a radość wypełniła moje serce… Nawet wiadomość o powrocie do zamknięcia miasta, w którym mieszkam, nie była w stanie zaburzyć mojego jestestwa i bycia tu i teraz czego i Wam życzę z całego serca ❤️

Fotorelacja i informacje o naszych szkoleniach i eventach z ostatnich 6 tygodni już wkrótce w kolejnych postach ❤️ Czuję się w obowiązku wytłumaczenia się, że zniknęłam na moment i daję Wam znać, że #Klub366 działa i szukujemy dla Was nowe wydarzenia! Do zobaczenia online!

%d bloggers like this: