#46 Dzielę się z Wami cudowną energią i swoją pracą 🇵🇱🇮🇪🇬🇧🇪🇺

Tak jak pisałam do Was, prosząc o wybaczenie, że chwilowo zniknęłam, dzielę się z Wami tym, co się ostatnio u mnie dzieje i nad czym pracuję. Pytacie mnie, kiedy wrócimy do naszych webinarów, kiedy będziemy pić kawkę na zoom i czym się aktualnie zajmuję.

No więc szkoliłam, networkerowałam (kolejne moje nowe słówko ☺️), dawałam wykłady, prelekcje i organizowałam międzynarodowe spotkania i warsztaty. Podróżowałam, bo otworzyli granice więc wyposażona w maski, rękawiczki, sanitajzery – podróżowałam samolotami, promem, pociągami, samochodem po Polsce, Włoszech, Irlandii, Irlandii Północnej, Anglii. Covid się mnie nie chwycił i czuję się doskonale ❤️

W sierpniu pracowałam nad spotkaniami szkoleniowymi i networkingiem w Irlandii wraz z Martą Rzeszot, trenerką zarządzania stresem, Patrycją Mordon – certyfikowaną organizatorką eventów, Dominiką Marcinkowską, mózgiem wszystkich operacji 😁.

W sierpniu odbyły się spotkania zespołu DIALOG of Transformation ® w Irlandii promujące szkolenia i warsztaty rozwoju i zarządzania stresem. Spotkanie to miało również na celu oficjalne zakończe certyfikacji z Zarządzania Stresem Marty Rzeszot, która otrzymała wyłączność na Irlandię posługiwania się międzynarodową marką szkoleniową DIALOG of Transformation ®, którą opatentowałyśmy intelektualnie 😁 wraz z Renią Fijałkowską, psychologiem klinicznym, trenerem, szkoleniowcem, dyrektorem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Oświęcimiu Strostwo Powiatowe Oświęcim.

Marta najpierw wypracowała ponad 100 godziny nauki metodą Self Starting prowadzoną online, w trybie interaktywnym w czasie dopasowanym do siebie, korzystając ze swoich możliwości w dogodnym dla siebie czasie. Metoda ta sprawdza się z dużym powodzeniem! My będziemy kontynuować szkolenia i certyfikacje poprzez nauke online z możliwością ukończenia certyfikacji dwudniowym spotkaniem watsztatowym w UK, Polsce, Irlandii.

Szkolenia DIALOG of Transformation ® to Racjonalne Techniki zachowania przeciwdziałające wypaleniu zawodowemu i życiowemu, skupiające się na naszych indywidualnych zasobach.

Program proponuje praktyczne ćwiczenia na obniżenie poziomu stresu oraz zagadnienia teoretyczne z kartami do pracy indywidualnej. Jest o:

✅ Rodzajach stresu
✅ Oznakach stresu
✅ Skutkach stresu
✅ Skłonnościach osobowościowych do dystresu
✅ Poprawne nazewnictwo
✅ Sposoby redukcji poziomu stresu

Racjonalne Techniki Zachowania DIALOG of Transformation ® to metodą samopomocy radzenia sobie z uporczywymi myślami, które wywołują emocje obniżające stan emocjonalny. Metoda ma na celu nauczenie się skutecznych technik radzenia sobie w trudnych sytuacjach życiowych i zawodowych poprzez wykształcenie funkcji zdrowego myślenia i szybkiego radzenia sobie z niepożądanym stanem emocjonalnym. Jest to program krótkoterminowej autoterapii, która daje długotrwałe efekty poprzez proponowane narzędzia do poprawienia jakości swojego życia. Zasadnicze założenie programu wykazuje, że ludzie nie są niepokojeni przez rzeczy, ale przez własne spojrzenie na nie. Fakty nie są dobre ani złe, ale myślenie na ich temat wzbudza określone emocje. Oznacza to wprost, że nase odczucia emocjonalne (strach, smutek, przygnębienie, złość) to jak się czujemy zależy od myśli jakie mamy na temat tego, co widzimy lub postrzegamy. Celem naszych szkoleń jest aktywna nauka, jak usuwać własne niezdrowe przekonania.

✅D – Dialog & Diagnoza – Ja i Komunikacja ze sobą
✅I – Idea– Ja i nauka zdrowego myślenia
✅A – Akcja– Ja i Podjęcie transformacji
✅L – Lider– Ja, Pani swojego życia
✅O – Obserwacja– Ja i Moje emocje, myśli i wybory
✅G – Granice – Ja i Inni

Zapraszamy do współpracy! A Ty co robiłaś przez ostatnie 6 tygodni? Napisz do mnie ❤️ office@edusmart-tc.net

Anitka Hoppe serdeczne dzięki za piękne zdjęcia! @AnitaHoppePhotography

%d bloggers like this: