#53 DREAM BIGGER! Shine Brighter! online event dla młodzieży

“ Czas pandemii był i jest wymagający dla opiekunów, rodziców i młodzieży. Dla nas, osób pracujących w pomocy społecznej, branży szkoleniowej czy twardym biznesie to czas wytężonej pracy. Często spotykamy się z pytaniem “co dalej?”

To ogóle pytanie ma wiele wymiarów. Zadajemy pytanie “o co chodzi, czego potrzebujesz?. Uzyskujemy odpowiedź “chcę wiedzieć, nie rozumiem, nie wiem “. Dla nas to oznacza , że wiedza jest podstawą bezpieczeństwa, motywacji i zmiany .

Brak wiedzy, powoduje lęk, stres i trwanie w bezruchu . Dlaczego tak szeroki TEAM? Dlatego, że młodzież pyta o przyszłość niE o przeszłości i teraźniejszość. Chcą wiedzieć, jak żyć , dokonywać wyborów, myśleć zdrowo w oparciu o fakty, jak pokazać swoje zdolności, gdzie je pokazać, jak budować własny wizerunek i jak go sprzedać by godnie żyć.

Często też problemy rodzinne czy uzależnienia , bycie nie najlepszym w klasie powoduje, że odpuszczają. Brak zrozumienia zapędzą ich w miejsca gdzie nie chcą być. Zachęcam zatem do zapisania się na event .

To 3 godziny które mogą pomóc” – mówi dyrektor Pcpr Oświęcim Renata Fijalkowska

Zapraszamy 6 marca na online webinar

%d bloggers like this: