Inicjatywy

#Klub366 to idea, która powstała w okresie pandemii. Poczułam, że jest dla mnie ważne, bym mogła się dzielić się swoją wiedzą z Kobietami mieszkającymi w UK i Irlandii, bo tych zgłasza się do mnie najwiecej w tym trudnym okresie. Kiedy zaczęłam dzielić się swoją wiedzą, do moich warsztatów na zoom dołączyły także Polki mieszkające w Polsce w rożnym wieku, z różnych miast, z różnym wykształceniem. Okazało się, że nie ma barier. Jest miłość. Miłość Człowieka do Człowieka. Jest szacunek. Szacunek Człowieka do Człowieka. Jest tak, jak powinno być.


W okresie pandemii stałam się częścią zespołu Dr. Mariusza Wirgi & Dr. Andrzeja Jończyka & Dr. Michaela DeBernardi & Dr. Macieja Skibińskiego, z którymi przez 12 ostatnich tygodni współpracowałam przy międzynarowych webinarach prowadzonych w języku polskim i angielskim jako jedyny „nie-dr” (jeszcze) z serii „Jak nie zwariować podczas pandemii?”. Zostałam adminem grupy o tym samym tytule, a w ciągu 2 miesięcy dołączyło do nas ponad 2000 Polek i Polaków z całego świata 🌍

Tutaj pojawiła się przestrzeń na #Klub366, do którego zapraszam kobiety. Miejsce to jest niezwykle, gdyż naszych celem jest napisanie e-booków Kobiet dla Kobiet, z historiami ich życia, z wierszami. Celem #1 #Klub366 jest wydanie ebooka z 366 wierszami w różnych kategoriach, na każdy dzień roku po jednym oraz celem #2 jest napisanie inspirujących historii Kobiet dla Kobiet, z których każda historia jest lekcją bądź zawiera użyteczne informacje. 366 bo na każdy dzień roku.

Zysk ze sprzedaży zostanie przeznaczony na ustalony przez Klubowiczki cel charytatywny.

O idei w szczegółach

Kocham swoją pracę. Kocham ludzi. Kocham dawać ludziom użyteczne techniki, by żyło im się zdrowiej. Kocham poezję, kocham prawdziwość, nieidealność, ludzkie trudy, kocham muzykę i vegańskie jedzenie. Mogłabym codziennie jeść to samo. Kto wie? Może po drodze Klub366 wyda 366 przepisów na każdy dzień roku? Wszystko przed nami!

Do kogo piszę

Kieruję swojego bloga do kobiet, Polek. Do Kobiet, w duszy których gra melodia, która przelana na papier i ubrana w słowa gra melodię duszy. Kieruję swojego bloga do kobiet, które pragną zmiany, które podobnie jak ja chcą zmienić świat. Czy tak się stanie? Nie wiem! Ważne jest dla mnie to, że próbuję.

Piszę dla Ciebie, bo jeśli dziś tutaj jesteś, oznacza to dla mnie, że nie trafiłaś tu przypadkiem.

***

Piszę tego bloga tak naprawdę dzięki COVID – 19. Dzięki koronawirusowi. Bo dzięki temu przeniosłam swoją pracę 100% online i zapragnęłam podzielić się z Polkami na emigracji, które dotknął lockdown swoją wiedzą, doświadczeniem, które zbiorę w jedno miejsce. Chcę podzielić się swoją poezją, pomysłami, wiedzą, kontaktami. Chcę się podzielić tym, co mam – swoim czasem i doświadczeniem.

Na przestrzeni tysięcy godzin pracy eksperckiej powstały programy, materiały, dla zwykłych ludzi w zwykłych i niezwykłych okolicznościach, którymi pragnę się z Tobą podzielić.

Publikuję tego bloga dziś, 9 czerwca 2020 roku z okazji moich 39 urodzin. To taki prezent dla siebie samej! Dokąd mnie to zaprowadzi? Nie wiem! Jednego bądź pewna! W moje 40 urodziny w przyszłym roku będę pisać: To był niesamowity rok! Będę dziękować setkom ludzi, bo jestem przekonana, że incjatywa #Klubu366 zmieni ludzkie życia.

***

Mam tylko prośbę! Dziel się tym, co ode mnie dostaniesz i pisz do mnie, kiedy tylko będziesz miała pytania!

Serdecznie Cię pozdrawiam,

Aleksandra Marcinkowska

%d bloggers like this: