Blog

Zapisz się, aby być na bieżąco z tym, co się dzieje w #Klub366

WARSZTATY ORGANIZOWANE W TALENTOWNI

Stwórz swoje Bio do projektu – szczegóły na Facebooku Nie pisałeś / pisałaś jeszcze nigdy projektów? Nic nie szkodzi! Nauczymy Cię wszystkiego! Odpowiemy na Twoje pytania podczas naszych warsztatów na Zoom (online). Mało tego, jeśli nie wiesz, jak korzystać z Zoom, nic się nie martw! Kochani, dziś pędzimy Wam powiedzieć, że Piotr Koziol w ramachContinue reading “WARSZTATY ORGANIZOWANE W TALENTOWNI”

❌ Są księgowi, którzy dają porady imigracyjne i robią statusy bez rejestracji w OISC & ICO łamiąc prawo

Kochani,postanowiłam napisać do mocno i dosadnie! Dlaczego? Bo sama się dziś wściekłam mentalnie na ludzi, którzy wykorzystują innych, ich niewiedzę i zaufanie. Dziś jest sobota, 24 lipca 2021. Home Office chyba wziął się do pracy, bo sporo osób dostało dziś decyzję odnośnie statusu osoby osiedlonej. Byli tacy, co się cieszyli, ale byli też tacy, którzyContinue reading “❌ Są księgowi, którzy dają porady imigracyjne i robią statusy bez rejestracji w OISC & ICO łamiąc prawo”

KAM SMART – sprawy urzędowe w UK ❌ ✅ Pre – settled status a universal credit po 1/07/21 ✅

Wpis z punktu widzenia prawa imigracyjnego Osoby z pre settled status a universal credit Musisz spełnić dodatkowe warunki, aby kwalifikować się do universal credit, jeśli posiadasz pre settled status. Być może będziesz musiał również spełnić te warunki, jeśli złożyłeś wniosek do systemu osiedlenia i czekasz na decyzję. Podczas ubiegania się o universal credit musisz udowodnić,Continue reading “KAM SMART – sprawy urzędowe w UK ❌ ✅ Pre – settled status a universal credit po 1/07/21 ✅”

Loading…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.

Witam Cię na moim Blogu!

#Dziś powstał mój blog & pierwszy wpis. W moje urodziny, 9 czerwca 2020 Moje 39 urodziny 🇵🇱 W tym roku spędzam je w Polsce.

Świętuję ten dzień inaczej niż zwykle. Świętuję podczas pandemii COVID-19. Świętuję z pokorą, wdzięcznością i spokojem w sercu. Świętuję z wewnętrzną siłą, której Tobie też życzę!

Kochani! Dziś, w dzień moich urodzin czuję się wyjątkowo zainspirowana. Od wczoraj dostaję cudowne życzenia, tyle ciepła, miłości, wdzięczności! To niesamowity dla mnie czas. Chcę się podzielić z Tobą pięknym krajobrazem, który sprawia mi radość…kocham swój pierwszy dom, dom w Polsce.

Świętowałam podczas wycieczki do lasu z siostrą mojego męża, Iwoną, która jest bardziej już teraz moją siostrą niż jego.

Kiedy wróciłyśmy z wycieczki, podczas której poruszyliśmy wiele tematów, podczas której kochałam „tu i teraz”, podczas której po prostu byłam, odebrałam mnóstwo życzeń… Bardzo się wzruszyłam ❤️

I płakałam ze wzruszenia. Na mojej e-skrzynce czekał na mnie prezent. Prezent niezwykły! Osoby bliskie mojemu sercu w jednym miejscu niezależnie od miejsca zamieszkania! 🌍

Mój prezent urodzinowy

Kliknij w link, aby obejrzeć mój prezent jeśli chcesz. Dziękuję Ci, że dzielisz ze mną tę chwilę

Dzięki tym inspiracjom moje serce przepełnia się siłą! Czuję, jak wdzięczność przepełnia moje serce i jak mi życzył Dr Mariusz Wirga , pragnę zrobić coś dla Wszechświata! Do jutra pewnie będę już mieć plan działania

Póki co, żegnam Was w pierwszym dniu mojego bloga

Pozdrawiam, Aleksandra

%d bloggers like this: